logo_gslogo gs z adresemlogo gs z adresemlogo gs z adresemlogo gs z adresem

GS Spółka z o. o.

63-430 Odolanów ul. Dworcowa 1B

tel: 62 733 30 40

fax: 62 733 26 30

63-460 Nowe Skalmierzyce ul. 29 Grudnia 2C

www.gs.net.pl

GS jest silną marką na polskim rynku budowlanym. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w hurtowym i detalicznym handlu opałem i artykułami budowlanymi, sprzedając rocznie ponad 250 tyś. ton materiałów. Oferujemy towary ponad 60 firm. Zajmujemy się również transportem i pracami ziemnymi. Działamy jako developer oraz inwestor. Obsługujemy Klientów biznesowych oraz indywidualnych z całego kraju, którym możemy zaoferować jedne z najatrakcyjniejszych cen na rynku.

„Misją GS, od początku istnienia, jest dbałość o potrzeby Klienta, dlatego wybierając naszą ofertę,
zyskuje On pewność najwyższej jakości towaru i obsługi.”


Inwestycja w rozwój
Bezustannie podnosimy standardy świadczonych usług. Szczególną wagę przywiązujemy do przewozu towarów, dlatego rozbudowaliśmy dział transportu. Dzięki modernizacjom, możemy dotrzeć do naszych Klientów znacznie szybciej, zachowując należyte bezpieczeństwo. Realizujemy także zamówienia, oparte o transport kolejowy. Naszym Partnerem jest PKP Cargo oraz inni przewoźnicy. Inwestujemy w najnowsze, dostępne na światowym rynku technologie, dbając o zachowanie przystępnych cen asortymentu.

Indywidualne podejście
Współpracę rozpoczynamy od dokładnego poznania potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Ofertę zawsze uzupełniamy o ich uwagi i sugestie. Na stałych Klientów czekają atrakcyjne rabaty. Nasi handlowcy to eksperci w branży, którzy doradzają w zakupie i służą rzetelnymi informacjami na temat:
• wyrobów GS
• aktualnych cen materiałów opałowych i budowlanych
• procedur reklamacji

GS Gazelą Biznesu
Nasza firma czterokrotnie (w 2012, 2013, 2014 i w 2018) znalazła się w prestiżowym rankingu „Gazele Biznesu”, który skupia najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. To dla nas wielkie wyróżnienie i nieoceniona motywacja do dalszego rozwoju.

gaz2012  gaz2013  gaz2014gazele2018