Nowa inwestycja!

Nowa inwestycja!

Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że firma GS Odolanów rozpoczęła kolejną inwestycję deweloperską, polegającą na budowie dużego osiedla mieszkaniowego, składającego się z budynków wielorodzinnych jak i domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Osiedle „Brzozowy Zakątek” to nowoczesny i funkcjonalny kompleks mieszkaniowy, który powstaje w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Zębcowskiej 41. Wyjątkowa architektura i doskonała lokalizacja to najważniejsze atuty tej inwestycji. Eleganckie i prestiżowe osiedle zostało zaprojektowane tak aby dać poczucie bezpieczeństwa i wygody mieszkańcom.

Budynki wielorodzinne:

Przewidziano budowę 5 budynków.

Etap I inwestycji to budynek 5 kondygnacyjny z windami, składający się z 58 lokali mieszkalnych, o powierzchniach od 25 m2 do 61 m2. Komunikacja pomiędzy piętrami odbywać się będzie za pomocą cichobieżnych wind. Planowany termin ukończenia tego etapu budowy to pierwszy kwartał 2017 roku. W naszej ofercie znajdą się mieszkania 1,2,3 pokojowe z widną kuchnią, a także balkonami. Na parterze przewidziano tarasy i ogródki rekreacyjne. Na wstępnym etapie realizacji inwestycji istnieje możliwość usytuowania ścianek działowych według indywidualnych preferencji, a także możliwość łączenia sąsiadujących mieszkań w większe.

Segmenty zabudowy szeregowej

Inwestycja obejmie wybudowanie 34 segmentów w zabudowie szeregowej. W I etapie powstanie 8 segmentów. Domy budowane są w technologii tradycyjnej, z materiałów wysokiej jakości. Standard deweloperski umożliwi aranżację wnętrz według własnego, indywidualnego pomysłu. Nowoczesne budynki w zabudowie szeregowej o prostej bryle i stonowanej kolorystyce elewacji dają poczucie enklawy spokoju i rodzinnego ciepła. Taka też jest lokalizacja, w której będzie budowane Osiedle. Wszystkie lokale będą miały ogrody oraz garaże.